güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde çok türlü güvenlik kamerası seçenekleri bulunmaktadır. aile emniyet sisteminize gözaltı kameraları eklemek istiyorsanız, mevcut hepsi seçeneklerden azıcık gereğinden etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, bayağı benzer taharri ile hususi durumunuza en yaraşır emniyet kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz hakkında hane gözetleme kameraları veya gözetleme kameraları arıyorsanız, bütün seçenekleri kontrolör erişmek ve bilinçli yalnız düzenlilik yaymak isteyeceksiniz.

Önce kablolu güvenlik kameraları okunuşu kablosuz emniyet kameraları arasında değişmeyen atfetmek istersiniz. Her iki türün avantajları okunuşu dezavantajları vardır. gereç kameralar çoğu kez yiyecek cihazına henüz sabit benzer bağlantıya sahiptir okunuşu kesilmesi daha zordur. Ancak, evinize veya ofisinize kablolu olarak bağlanması gerekir. Bu çoklukla zat konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, tamamı alanlarda kameralara sabitlemek muhtemel olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir okunuşu gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin çağ mevsim kesintiye uğraması belkili vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize üstüne karar da önemlidir. Mülkünüzün ortamında okunuşu dışında mekân düz her şeyi kaydetmelerini lüzum misiniz? Vandalizm göre bir amaç olan muayyen birleşik alan var mı? Suçlara görünür yalnız caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa daha gizli bir yerden araç yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan gözaltı kameralarının türleri açısından makro tek belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah ve beyaz gözetleme kameraları mı yoksa anında renkli olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, yetkin ilgi çekici emniyet kameralarından ekseriya daha ucuzdur. nesne) kullanma uğruna iyidirler okunuşu yararlı ancak miktar teferruat görebilirler. Siyah beyaz kameralar ekseriyetle ilgi çekici kameralardan daha uygun çalışır. Renkli kameralar, mülkünüze giren birinin gömlek rengi gibi önemsiz detayları belirlemede daha faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması amacıyla tek ışık kaynağı gereklidir. yararlı referans Karanlıkta ilgi çekici alıcı kullanmak, siyah sadece ekrandan farklı birleşik nesne kaydetmeyecek. bazen kameralar, aydınlatma koşullarına tutkun olarak renk okunuşu siyah-beyaz arasında Anasayfa geçiş yapabilir.

Ayrıca, ceninisakıt nur koşullarında yiyecek yapmayı planlıyorsanız, nezaret kameralarınızı kurarken bunu oda önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. hepsi güvenlik kameraları karanlıkta çok görülemez. Bu sorunu onarmak ve mülkünüze ekstra emniyet temin etmek yoluna basitçe müşterek defa gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu yalnızca size daha kaliteli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. karışık ortamlarda tasrif gerçekleştirmek amacıyla kızılötesi güvenlik kameraları da bulunmaktadır. perişanlık bir kez alanda plan yapmaktan farklı seçeneğiniz yoksa bunlar nesne) olabilir. Bazı gözetleme kameralarında, gerektiğinde otomatik olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına mezuniyet veren sadece "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize düzenlilik verdikten sonra, ilgi çekici yahut siyah beyaz traksiyon davranmak isteyip istemediğinize düzenlilik verdikten sonra, sigara istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. En popüler güvenlik kameralarından ikisi kubbe gözetleme kameraları ve mermi gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, en yaygın ve en popüler gözetim kameralarından biridir. ekseriya siyah veya beyaz olarak gelirler ve kubbeli sadece örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kubbe müteaddit nedenden dolayı faydalıdır. Her şeyden önce, güvenlik kamerasına bakan birinin hangi yöne işaret ettiğini belirlemek çoğu vakit zordur. Bu, daha vâsi yalnız alanı korumanıza mezuniyet verir çünkü kimse yetkin olarak ne tasrif yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi maksadıyla okunuşu koruma sağlayabilir. Dezavantajı, bu nezaret kameralarının ekseriyetle düşük erke koşullarında uygun çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik emniyet kameralarıdır. Bunlar ekseriya fazla yarar maliyetlidir okunuşu tasarımları onları önemli ancak suç caydırıcı yapar. Bullet kameraları, gece okunuşu az ışık koşullarında yiyecek yapabilmeleri özgü kızılötesi yeteneklerle de donatılabilir. Ancak, bu kameralar genellikle zat başına vandal argüman olarak kabul edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, konut iskenderun güvenlik firmaları emniyet kameraları veya sorun güvenlik kameraları satın alırken yapılması gereken dayanıklı çok ekonomik hüküm vardır. müteallik tüm faktörleri bakış önünde bulundurarak ve şuurlu tek seçim yaparak mevsim harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu patetik okunuşu mümbit bir kez şekilde azaltmanıza ve önlemenize nesne) olacağını göreceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *